Karlovačka županija: 400 tisuća kuna za učeničke i studentske stipendije

Karlovačka županija je i ove godine dodjelila stipendije za učenike i studente, a dodjela je održana 27. prosinca. Sukladno Pravilniku o stipendiranju učenika i studenata na području Karlovačke županije i važećim Odlukama župana za ovu školsku/akademsku godinu dodijeljeno je ukupno 70 stipendija, od čega 35 za učenike i 35 za studente.

Visina stipendije za učenike iznosi 400 kuna, a za studente 700 kuna mjesečno. Stipendije učenicima i studentima Karlovačke županije dodijelila je u petak, 28. prosinca, u Ilirskoj dvorani Gradske knjižnice „Ivan Goran Kovačić“ u Karlovcu, zamjenica župana Vesna Hajsan Dolinar, u nazočnosti članova Županijskog povjerenstva za dodjelu učeničkih i studentskih stipendija. 

Karlovačka županija je za učeničke i studentske stipendije te jednokratne pomoći učenicima i studentima izdvojila ukupno 400 tisuća kuna, što će im svakako biti od pomoći u njihovom daljnjem školovanju. (Karlovačka županija)