Zaposlenici Karlovačke županije odrekli se uskrsnica, 76.500 kuna ide za kupnju respiratora

Kriza izazvana koronavirusom ukazala je na potrebu nabave dodatne medicinske opreme i uređaja za naše zdravstvene ustanove. Iz tog su se razloga djelatnici Karlovačke županije odrekli ovogodišnjih uskrsnica i tako prikupljena sredstva usmjerili za nabavu respiratora za potrebe naših bolnica.

Tako je, solidarnošću 153 zaposlenika Karlovačke županije, prikupljen iznos od 76.500 kuna koji će poslužiti za kupovinu jednog respiratora.

Uz već prethodno umanjenje plaće od 300 kuna po zaposleniku (dodatak na plaću), a ta su sredstva uplaćena na nabavu medicinske opreme iz Kine, ovo je već druga takva gesta svih zaposlenika Karlovačke županije usmjerena ka pomoći u borbi protiv koronavirusa. (Karlovačka županija)